Kontakt

TRI MARE d.o.o.
Nikole Cara 1, 51000 Rijeka, Hrvatska
tel: +385 51 212 100 / 324 971 / 324 972
fax: +385 51 324 970

e-mail: trimare@tri-mare.hr

vlasnica i osnivačica: Marija Šimunović-Tadej e-mail:marija@tri-mare.hr
direktorica: Tanja Randić e-mail:tanja@tri-mare.hr
voditeljica operativnog i prodajnog odjela: Andrea Kučan e-mail:andrea@tri-mare.hr
operativa / prodaja: Dravko Stipaničev e-mail:dravko@tri-mare.hr
operativa / prodaja: Sandra Marohnić e-mail:sandra@tri-mare.hr
operativa / prodaja: Valentin Šimunović-Tadej e-mail:valentin@tri-mare.hr
operativa / prodaja: Ivan Randić e-mail:ivan@tri-mare.hr
računovodstvo: Miljana Ružić e-mail:miljana@tri-mare.hr


     


Posljednje novosti

04.04.2014. Koper, Slovenija
Seminar brodara Maersk Line "Customer Reefer training"
Više...

05. - 07.03.2014. Opatija
3. PAR međunarodna znanstveno-stručna konferencija
Više...

05. - 07.03.2014. Opatija
3. PAR međunarodna znanstveno-stručna konferencija, obavijest o sudjelovanju na konferenciji
Više...

05.10.2013. Köln
Posjetili smo najveći prehrambeni sajam Anuga koji se održavao u njemačkom gradu Kölnu od 05. do 09.10.13.
Više...

07.04.2013. Rijeka
Novi List:Izjava direktorice Tanje Randić u sklopu intervjua s direktorom prestižnog Iacocca Instituta Richardom M. Brandtom
Više...

11. - 13.03.2013. Opatija
2. PAR međunarodna znanstveno-stručna konferencija o leadershipu: Leadership for life.
Više...

04.03.2013. Rijeka
Direktorica Tanja Randić dobila je stipendiju američkog Iacocca instituta, na Lehigh University kampusu u SAD-u.
Više...

28.02.2013. Rijeka
Godišnja Skupština Udruge pomorskih agenata Hrvatske (UPAH).
Više...

18.02.2013. Schladming
Svjetski skijaški kup.
Više...

30.11.2012. Rijeka
Sastanak projekta METAREGIONE pod nazivom "Kompetencije i obrazovni sustavi u funkciji poticanja inovativnosti i profitabilnosti".
Više...

27.09.2012. Rijeka
Okrugli stol na temu "Cjeloživotno obrazovanje u funkciji razvoja malog i srednjeg poduzetništva".
Više...

24.05.2012. Chicago
U Chicagu je osnovana naša prva poslovnica izvan Hrvatske.
Više...

 

Korisni linkovi